REFERENCIE

Milí klienti a priatelia!

Ďakujem za vašu doterajšiu vernosť a myšlienky či názory, ktoré sú pre mňa zakaždým ako návykový energetický nápoj. ♥ Ak mi chcete zanechať správu, neváhajte, a napíšte ju do kontaktného formulára (www.colour.sk/sk/kontakt). Teším sa na každú vašu spätnú väzbu!
Tatiana Šujetová, vydavateľka / redaktorka / fotografka / grafická dizajnérka

Viera Kolpaská, poradkyňa v oblasti medziľudských vzťahov

Spolupráca s Tatianou Šujetovou je umelecký zážitok. Tak skvelého človeka s obrovským entuziazmom a zanietením som už dávno nestretla. Pri osobnom rozhovore nechýba za každým slovom srdečný smiech, ktorým vás ihneď nakazí. :-) To, čo tvorí pre Slovensko a svet, je hodné obdivu. V článkoch je cítiť kvantum úžasnej energie, ktorou nešetrí. Ulahodí nielen oku, ale zaplaví i dušu čitateľa. Je pre mňa cťou spolupracovať s tak úžasnou bytosťou.
Milá Tatiana, pokračuj v tom, čo robíš. Svet potrebuje ľudí ako si Ty.

Nishant Salvi, Ind žijúci na Slovensku a pracujúci pre "IT" spoločnosť

Život na Slovensku, z pohľadu mňa ako imigranta z Indie, nie je jednoduchý. Väčšina miestnych Slovákov nehovorí anglicky. To má rovnako vplyv aj na čitateľské záujmy. Takmer všetky publikácie na Slovensku sú v rodnom slovenskom jazyku, čo vytvára problém pre prisťahovalcov ako ja, ktorí milujú čítanie v angličtine.
Keď som objavil “COLOUR“, situácia sa úplne zmenila. Časopis, ktorý je napísaný výbornou angličtinou, je naplnený živými farebnými fotografiami a informáciami o rôznych témach - od cestovania, stravovania, až po zaujímavé rozhovory.
COLOUR MAGAZINE INTERNATIONAL som si zakúpil v novinovom stánku v Bratislave a bol som na ňom úplne závislý! :-) Investované peniaze boli na dobrú vec! Taktiež ma to inšpirovalo k cestovaniu, fotografovaniu záberov vo väčšom počte ako doposiaľ a dokumentovaniu mojich ciest. Chcel by som začať tvoriť články s fotografiami a popisom z cestovania.
Dúfam, že COLOUR zostane farebným navždy! Teším sa na ďalšie publikácie.
Veľa šťastia, Tatiana!

Gabriela Giotto, módna dizajnérka

Vždy je pre mňa potešením stretnúť sa s niekým, kto tak krásne zrkadlí vašu farebnú dušu ako Tatiana Šujetová, vydavateľka a šéfredaktorka výnimočného časopisu COLOUR MAGAZINE INTERNATIONAL. Oceňujem jej húževnatosť a ambicióznosť vytvárať a vydávať kvalitný dvojjazyčný časopis v dnešnej náročnej dobe. Želám veľa úspechov a nadšených čitateľov!

Tibor Zachar, majiteľ cestovnej agentúry

Malajzia, Thajsko či Bali. COLOUR MAGAZINE INTERNATIONAL priblíži i pestré zákutia tajomných, exotických destinácií. Želám COLOURu veľa úspechov a nech svojou farebnosťou naďalej teší čo najviac čitateľov.

Svetlana El Halawany, módna stylistka

COLOUR MAGAZINE INTERNATIONAL ma očaril rôznorodosťou článkov a osobností. Veľkú radosť mám z anglických prekladov. Prajem úspešný predaj na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Find Us On FaceBook - Image